טכנולוגיה

איך לפתוח אייפון נעול בלי מחשב - המידע הנדרש בנושא

איך לפתוח אייפון נעול בלי מחשב Min

שתפו למשפחה וחברים
שגם הם יוכלו להנות מקריאת הכתבה

כיצד לפתוח אייפון נעול ללא מחשב?

קשה לפתוח אייפון בלי לחבר אותו למחשב. עליכם לחבר את האייפון למחשב עם iTunes מותקן עליו ולהשתמש באפשרות "שחזר מגיבוי" או "שחזר מגיבוי iCloud".

אחת מבעיות פתרון הבעיות הנפוצות ביותר שעמן מתמודדים משתמשי אייפון היא כאשר הטלפון שלהם ננעל ואין להם גישה למחשב. במקרים כאלה, יש כמה דרכים לעקיפת הבעיה.

דרך אחת לעקיפת הבעיה היא להשתמש ב-Siri. פשוט אמור "היי סירי" ואז בקש את קוד הגישה שלכם. אתם אמורים לקבל תשובה מסירי עם קוד הגישה שלכם למסך הנעילה של הטלפון. דרך נוספת לעקיפת הבעיה היא להשתמש באפליקציית iPhone Unlock Toolkit שניתן להוריד מחנות האפליקציות בכל מכשיר iOS.

למרבה המזל, ישנן דרכים לפתוח אייפון נעול ללא מחשב. אתם יכולים להשתמש ב-Siri, ב-Face ID או ב-Touch ID כדי לבטל את נעילת הטלפון. אתם יכולים גם להשתמש ב-iCloud כדי לאפס את הסיסמה ולבטל את נעילת הטלפון. או שאתם יכולים למצוא מישהו עם Apple ID שיש לו גישה לחשבון שלכם ולבקש ממנו עזרה.

מה הסיבות שהטלפון שלנו ננעל בגללן ואיך אפשר למנוע אותן

הסיבות לנעילה של הטלפון יכולות להיות אישיות או מקצועיות. סיבות אישיות כוללות מניעת גישה של אחרים לטלפון שלכם ללא ידיעתכם והגנה עליו מפני גניבה. סיבות מקצועיות כוללות מניעת גישה בלתי מורשית לנתוני החברה ולמידע, וכן הגנה על הקניין הרוחני של החברה.

ישנן דרכים רבות למנוע נעילת טלפון. אחד מהם הוא לא להשתמש בסורק טביעות האצבע במכשיר, אלא להשתמש בהגנה באמצעות סיסמה. דרך נוספת היא להגדיר קוד גישה שצריך להזין בכל פעם שמישהו מנסה לפתוח את המכשיר.

נעילת הטלפון שלכם היא מנהג נפוץ. זה נעשה למען האבטחה והפרטיות. עם זאת, אם לא תיזהרו, אתם עלולים בסופו של דבר לנעול את הטלפון שלכם. מאמר זה יסביר את הסיבות מדוע טלפונים ננעלים וכיצד למנוע זאת.

ישנן שתי סיבות עיקריות לכך שהטלפון שלכם עשוי להיות נעול - שכחת ה-PIN או הסיסמה וחוסר יכולת לבטל את הנעילה בגלל תקלה בתוכנה. ניתן לפתור סיסמאות שכחת באמצעות קוד PUK שניתן על ידי הספק כאשר קיבלת את הטלפון לראשונה או על ידי ביצוע תהליך מקוון עם חברת הספק והם יאפסו אותו עבורכם. אם יש תקלה בתוכנה, ייתכן שתצטרכו לקחת את הטלפון שלכם למרכז שירות מורשה כדי שיתקן את זה עבורכם.

אנו מקווים שמאמר זה סיפק לכם את המידע הנחוץ בנושא איך לפתוח אייפון נעול בלי מחשב.

תפריט נגישות אתר