כללי

כל מה שאתם צריכים לדעת על בחירת מושב בטיסה

Stewardessand Passengers Commercial Airplane

שתפו למשפחה וחברים
שגם הם יוכלו להנות מקריאת הכתבה

בחירת מושבים בטיסה היא לכאורה שולית וטריוויאלית, אבל בפועל היא עשויה לעשות את כל ההבדל במסע האווירי שלכם. חושבים שאנחנו מגזימים? זה כנראה אומר שאתם לא לוקחים בחשבון את כל ההשלכות של בחירה נכונה ולא נכונה.

לפני שאתם מנצלים נקודות מכרטיסי אשראי לטיסות להזמנת החופשה הבאה שלכם, הנה כל הסיבות להשקיע מחשבה בבחירה המושבים.

שיפור הנוחות

מטוסים מובילים אתכם לחופשות מהנות ומרגשות, ולכן קל לפעמים לשכוח שהדרך עלולה להיות מעט מעיקה. בין אם אתם טסים הרבה או לא, ישיבה במקום אחד במשך שעות יכולה להיות גורם מרתיע, וזה עוד לפני שלוקחים בחשבון כל מיני גורמים חיצוניים.

כדי להגדיל את הסיכוי לכך שתהיה לכם טיסה נוחה ככל האפשר, מומלץ לבחור מושב ולא להסתפק בקביעה אקראית.

קחו בחשבון כי מושבי חלון מציעים נופים מדהימים וקיר להישען עליו לשינה, בעוד מושבי מעבר מספקים גישה קלה יותר לשירותים ואת החופש למתוח את הרגליים. בחירת המושב שלכם משפיעה ישירות על רמת הנוחות בטיסה, ולכן זהו חלק מכריע בתוכנית הנסיעה שלכם.

הגדלת שטח האחסון

מאבק על שטחי אחסון הפך לנושא שנוי במחלוקת עזה בטיסות. אם תעלו מאוחר על המטוס ותגלו שהאחסון מעל המושב שלכם תפוס, ייתכן שתצטרכו לאחסן את תיקי היד שלכם במרחק מספר שורות משם, מה שיוביל לגניבה או סתם לעיכוב בסוף הטיסה. לכן, תמיד עדיף לתפוס את המושב שלכם כמה שיותר מוקדם, ולהעדיף אזור עם יותר מרחב.

מניעת בחילות

אם אתם נוטים לסבול מבחילות בטיסות, בחירת המושב עשויה לעשות את כל ההבדל. מושבים הממוקמים מעל הכנפיים, היכן שנמצא מרכז הכובד של המטוס, חווים בדרך כלל פחות תנועה מאלה שנמצאים מלפנים או מאחור.

הגברת הפרטיות

מושבים מסוימים מציעים מטבעם יותר פרטיות ושלווה מאחרים. מושבי אמצע ומושבי שורת היציאה מגיעים לרוב עם מרווח רגליים נוסף, בעוד שמושבים בחלק האחורי של המטוס יכולים להבטיח פחות הפרעות כתוצאה מהתנועה החולפת.

אחידות בקבוצה

אם אתם מטיילים עם המשפחה או כחלק מקבוצה, בחירת מושבים מבעוד מועד יכולה להבטיח שכולכם יושבים יחד. הסתמכות על הקצאת מושב אקראית יכולה להשאיר את הקבוצה שלכם מפוזרת בכל המטוס, ולהפוך את מה שאמור להיות חוויה משותפת להרבה יותר מורכבת ופחות נעימה.

ירידה מהירה יותר

אם יש לכם לו"ז צפוף או פשוט מעדיפים לצאת מהמטוס במהירות עם ההגעה, מושב בשורות הראשונות או ליד דלתות היציאה יכול לחסוך לכם זמן יקר. הבחירה הפשוטה הזו יכולה להוות את ההבדל בין טיסת המשך רגועה או ריצה מטורפת כדי להספיק.

 

לסיכום, בעוד שבחירת מושבים עשויה להיראות כפרט שולי, היא משחקת תפקיד משמעותי בעיצוב חווית הטיסה הכוללת שלכם. לכן, בפעם הבאה שאתם מזמינים טיסה באמצעות נקודות אשראי שצברתם, זכרו לשים לב במיוחד לפרט החשוב הזה

תפריט נגישות אתר